Ako nakupovať

AKO NAKUPOVAŤ

Na našom obchode all4drums môžeš nakúpiť všetko, po čom tvoje bubenícke srdce piští a to úplne ľahko týmito spôsobmi (:

objednávkou na našom eshope, ktorý stále dopĺňame o nové vecičky. Ak si niečo nenašiel, napíš nám a my to mrkneme
zavolaj nám na 00421903246092. aké jednoduché(: budeme ti rozumieť, na druhej strane totižto zdvihne bubeník a nie gitarista, ani klávesák a už vôbec nie ...basák(:


napíš nám mail all4drums@all4drums.com. Občas nám odpovedať trošku trvá, lebo sa hneď snažíme zistiť relevantnú odpoveď pre teba (dostupnosť, cenu, rezerváciu pre teba,...) a dodávateľovi to tiež trvá a o výrobcoch ani nehovoríme. Predstav si, že to čo si prosíš ty, chce ešte takých iba milión ďalších od Bangladéša až po Papuu novú Guineu(: Keep calm and wait!(:


navštív nás na Farského 24 v Bratislave a okrem toho, že tu zabiješ s najukecanejśím šéfom svoje mládí, tak ti aj dačo pekné poradíme, vyberieme. Jednoducho, odídeš spokojný(:


pošli nám fax. ...ale nieee, teraz si fakt robíme prdel. fax môžeš poslať, ale my musíme medzi tym zbehnúť do dajakého múzea pre ten stroj, čo to vytlačí((: ozvi sa nam iným spôsobom(:

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie